• ZÁKLADNÍ INFORMACE
  • KATEGORIE
  • HARMONOGRAM
  • PROPOZICE A PŘIHLÁŠKY
  • VÝSLEDKY
  • FOTO-VIDEO

JARNÍ POHÁR: DĚTI V AKCI

Termín 28. 3. a 29. 3. 2015
Organizátor Dům dětí a mládeže Jižní Město
Za podpory Hlavního města Prahy
Místo

Hala TJ JM Chodov

Mírového hnutí 2137, Praha 4

Kontakt

Monika Šemberová

737 921 963

272 911 520

semberova (zavináč) ddmjm.cz

Startovné 100 Kč / soutěžící
Vstupné 50 Kč / divák
Uzávěrka přihlášek

15. 3. 2015

Při zaplnění časového harmonogramu si organizátor vyhrazuje ukončit přihlašování ještě před termínem oficiální uzávěrky, proto s přihlášením dlouho nečekejte!
Děkujeme za pochopení.

   
 

 

KATEGORIE


A) formace převážně uměleckého zaměření
● výrazový tanec
● dětské taneční hříčky
● společenský tanec
● muzikál
● jazz dance
● orientální tanec
● country  tance
● irské tance

 

B) formace převážně sportovního charakteru
● aerobik (pódiové skladby, fitness týmy, stepy)
● zumba teams
● euroteam
● gymnastika
● rokenrol

 

C) taneční zaměření
● disko
● street dance
● hip hop
● funky

 

D) mažoretky, roztleskávačky
● mažoretky
● roztleskávačky

 

 

 

PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM


Podrobný harmonogram (aktualizováno k 26.3.2015)

28. 3. 2015

29. 3. 2015

28. 3. 2015

DOLOLEDNE - B) formace převážně sportovního charakteru
● aerobik (pódiové skladby, fitness týmy, stepy)
● zumba teams
● euroteam
● gymnastika
● rokenrol

 

ODPOLEDNE - A) formace převážně uměleckého zaměření
● výrazový tanec
● dětské taneční hříčky
● společenský tanec
● muzikál
● jazz dance
● orientální tanec
● country  tance
● irské tance

 

29. 3. 2015

DOPOLEDNE - D) mažoretky, roztleskávačky
● mažoretky
● roztleskávačky

ODPOLEDNE - C) taneční zaměření
● disko
● street dance
● hip hop
● funky

 

PROPOZICE A PŘIHLÁŠKY


PROPOZICE stáhnout
   
PŘIHLÁŠKY  
28. 3. 2015 přihlásit se
29. 3. 2015

Přihlašování na NEDĚLI 29. 3. 2015 bylo ukončeno. Časový harmonogram je již plný.
Děkujeme za Váš zájem!

   
PREZENČNÍ LISTINY - SOUPISKY SOUTĚŽÍCÍCH  
28. 3. 2015 stáhnout
29. 3. 2015 stáhnout
   

POSTUP PŘIHLAŠOVÁNÍ

1. Na této stránce vyplňte on-line přihlášku a odešlete ji
2.této stránky si stáhněte soupisku soutěžících, vyplňte ji a odešlete e-mailem na adresu semberova (zavináč) ddmjm.cz
3. Přihláška vám bude potvrzena do tří dnů od odeslání
4. V textu potvrzení vám bude zaslán variabilní symbol, číslo účtu a celková výše platby

5. Platbu je nutné uhradit obratem, nejpozději do 5 dnů.

 

FOTO A VIDEO

2015
FOTO

28. 3. 2015 - 1. část

28. 3. 2015 - 2. část

29. 3. 2015 - 1. část

29. 3. 2015 - 2. část

VIDEO

28. 3. 2015

01 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / Šíleně veselá....
03 SK Hamr / Lovci
04 DDM JM M-team Praha / Surfařky
05 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Šamanky
02 AT Smile / Scooby - Doo

06 Aerobic team Angels / Loupež století
07 AE Team Alpha DDM Praha 9 / I Wanna Dance
08 SK FIT FOR YOU,Kralupy nad Vltavou / Fotbalové fanynky
09 Fit studio Venuše Kladno / Dvě vojenské duše
10 AC Angels Rakovník / Rebelové

11 Aerobic team Lysá nad Labem / Film o filmu - Rebelové 60 léta
12 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / Proměna v pubertě

13 Fit studio Venuše Kladno / Pejsek a kočička
14 Sport a Aerobic Club LT / Kačeří příběh

15 DDM JM M-team Praha / V pralese

16 Dare / Dare
17 Pohybové studio J&A Plzeň / Alenka v říši divů
18 SK Milín / Formule

19 Pohybové studio J&A Plzeň / Pod pirátskou vlajkou!
20 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / S Tebou mě baví svět

21 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Meloun Party

22 SK Hamr / Maková panenka a motýl Emanuel
23 Aerobic Team Kids / Leprikónci
24 Aerobik  Team Lena Jindřichův Hradec / Noty - Safe nad Sound
25 Sport a Aerobic Club LT / Dirty Dancing
26 Aerobic team Lysá nad Labem / Candrbál při měsíčku

27 AT Maybe / Kráska a zvíře
28 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Mořský svět aneb Hledá se Nemo !

30 Fit studio Venuše Kladno / Show Dana Nekonečného

31 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Laborantky
32 Pohybové studio J&A Plzeň / Kocour v botách
33 Aerobic team Lysá nad Labem / Trampské léto

34 DDM JM M-team Praha / Halloween
35 Pohybové studio J&A Plzeň / Zorro - tajemná tvář
38 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Disco Divas

39 SK Milín / American girls
40 ForBody Písek / Moderní Alenka v říši divů

41 ZŠ Řevničov / Slunce seno
42 Profi fitness Millenium Rakovník / Wings
43 Juniorky / Shakedown
44 ForBody Písek / Oliver Twist

45 Aerobic team Cragi junior / Božský Kája
46 Pohybové studio J&A Plzeň / Rocky

47 Sport a Aerobic Club LT / Burlesque
48 KAerobic Plzeň / Argentina
49 Sport a Aerobic Club LT / Ladies
50 DDM JM M-team Praha / Poslední akční hrdina
51 Sport a Aerobic Club LT / Rock you

52 DDM JM M-team Praha / Queens
53 KAerobic Plzeň / RIO

54 TJ Sokol Praha Hanspaulka / Námořnice

55 Profi fitness Millenium Rakovník / Waka waka

56 Fit studio Energy Kolín / Holky v akci

57 DDM JM M-team Praha / Bon Jovi

58 M Fitness Team / Rather be
59 I'M FIT / American stars

60 Aerobic club Angles / Titanic
61 I'M FIT / Pretty Woman

62 TS DanceStars / Zumba stars
63 DDM JM M-team Praha / V rytmu zumby
64 Elims / Wake me up
65 TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku / Mini Chicas

66 TK SLIMKA Sedlčany, skupina Crazy dolls / I´m crazy
67 Cherries - Silueta Praha / Cherries

68 TJ Sokol Horoměřice / Fast Moving ropes – Rope Skipping

69 TAP Zbraslav / Kdo tancuje nezlobí

70 DDM JM M-team Praha / Šmídová, Krupková, Šperková
71 DDM JM M-team Praha / Venigerová, Žemličková, Podhorská, Böhmová
72 AE klub LADY Plzeň / Kykalová, Žakovcová, Hájková, Převrátilová

73 AE klub LADY Plzeň / Boudová, Boudová, Rottenbornová
74 DDM JM M-team Praha / Joštová, Beránková, Dostálová, Miklošová, Šmídová
75 AK Dodo Kostelec nad Černými lesy / Kloučková, Hlaváčková, Dobešová
76 DDM JM M-team Praha / Žižková, Šebestová, Krupková, Petrachová, Nožičková

77 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Hloušková, Roubcová
78 DDM JM M-team Praha / Hrabáčová, Chrástková, Franková

79 Profi fitness Millenium Rakovník / Mikovcová, Tesaříková
80 Pohybové studio J&A Plzeň / Kubecová, Pechanová
81 Profi fitness Millenium Rakovník / Hůlová,
83 Pohybové studio J&A Plzeň / Terařová, Lodlová, Linhartová
84 Sport a Aerobic Club LT / Buchalová, Piskařová
85 Fit studio Jitky Brachovcové / Hrabalová. Saláková

86 SK FIT FOR YOU Kralupy nad Vltavou / Chromá, Svitková, Rychtaříková, Pjatkanová, Točíková
87 Fit studio Jitky Brachovcové / Náhlovská, Pajerová, Urbanová

88 AE klub LADY Plzeň / Marešová, Havlová

91 Junior aerobik Záchlumí / Marková, Martincová, Martincová
92 TJ Jiskra Otrokovice / Chaloupková, Ftáčníková, CIbulková
93 Pohybové studio J&A Plzeň / Růžičková, Žáková

94 TSK Dynamik Lysá nad Labem / Sabáková, Hejbalová

95 Mini Dolls / Hawai
96 B-Star Dance Company / Malé kotě
97 Top Secret / Pejsek a Kočička
98 ZUŠ Líbeznice / Pějme píseň dokola
99 ZUŠ Jirkov / Tygříci
100 Baby dance Praha / ZUS Jižní Město / Panenky
101 ZUS Jižní Město / Co je to?
102 Montegym Praha / Léto v Saint Tropez

103 TS Smile / Tanči dokud můžeš
104 DDM hl. m. Prahy Karlínské Spektrum / Crazy dance
105 TS Smile / mix 90
106 Mikro CIK-CAK / Summer Day
107 Mini Dolls / Minnie mouse
108 DDM JM TS Cassiopeia / V pohádce
109 Daisy Plánice / Ferda mravenec
110 Rytmus Úvaly / Pod naším okýnkem
111 DDM hl. m. Prahy Karlínské Spektrum / Šmoulové z Karlína
112 Montegym Praha / Cukrárna Na Vikárce

113 ZUŠ Líbeznice / Františkova rozcvička

114 TS Smile / Tepláky
115 Švihadlo ZUŠ Jižní Město / Klauni na výletě

116 TS Smile / Baby

117 Cik-cak / Tisíc a jedna noc

118 Mini Dolls / Paní liška
119 Modern dance Plamínek / Čertíci

120 Mini CIK-CAK / Ledové království
121 Mini Dolls / Adamsovy dcery

122 Rytmus Úvaly / Ztracená
123 TS Smile / Dracula
124 Rytmus Úvaly / Nostalgie
125 DDM JM TS Cassiopeia / Víno

126 DDM JM TS Cassiopeia / Roses

127 Mini Dolls / Ženetá, Majerová / Hříšný tanec

128 ZUŠ Líbeznice / Pojďte s námi na besedu
129 Cik-cak / Tschu Tscha Tscha
130 ZUŠ Líbeznice / První krůčky latiny

131 Modern dance Plamínek / Tanec v dešti
132 ZUS Jižní Město / Námořníci
133 ZUS Jižní Město / Skřítci
134 Baby dance Praha / Vločky
135 Rytmus Úvaly / Pro mámu
136 Baby dance Praha / Piráti

137 ZUS Jižní Město / U studánky

138 Baby dance Praha / Labutě

139 Modern dance Plamínek / Černá a bílá
140 Daisy Plánice / Music and Lyrics
141 Rytmus Úvaly / Říše elfů
142 TS DanceStars / One, two, three...
143 Švihadlo ZUŠ Jižní Město / Hýbe se to

144 Modern dance Plamínek / Čarodějnice
145 Dance Perfect / Manekýny
146 B-Star Dance Company / What about dance?
147 Baby dance Praha / Ladies
148 Modern dance Plamínek Nová Trojka / Usínání

149 Modern dance Plamínek

150 DDM JM TS Cassiopeia / I see the light
151 Rytmus Úvaly / Sand

152 B-Star Dance Company / The 30´s
153 Rytmus Úvaly / Let me know

154 DDM JM TS Cassiopeia / Sugar